KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948157
nr 1294 8157
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, Figur. Signerad. Olja på pannå, 43x36 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:07:02
28/11 13:01:12
300 kr
2/12 18:06:09